Plébániánk hirdetései – Szent István király

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket.
2. A Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola pótfelvételit hirdet iskolai szociális munka és alkalmazott szociális gerontológia szakirányokra. Ezen posztgraduális képzésekre augusztus 22-ig lehet jelentkezni. Részletek az intézmény honlapján.
3. Augusztus 26-án lesz az idei 1úton zarándoknap. Az idén a gyermeket várókért ajánlják fel az 1úton zarándoknapot. Azokért, akik vágynak a gyermekre, azokért, akinél már jön a baba, a nagyszülőkért, akik unokákért imádkoznak, a már meglévő gyerekekért, akik testvérre vágynak, azokért, akik örökbe fogadnának gyermeket… Mindenkiért, aki gyermekre vár… Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
4. A héten utolsó útjára kísértük Fersch Jánosné Mária, Hadnagy Pálné Elvira és Takács Ferencné Ilona nővéreinket, imádkozzunk értük!
5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?