Plébániánk hirdetései – Évközi 22. vasárnap

  1. Köszönöm a héten kapott segítségeket.
  2. Szombaton lesz a Rab Mária forrás búcsúja. Idén nem gyalogos zarándoklat lesz, hanem a vállalkozó kedvűek számára 10 órától keresztút a Megyei levéltár épületétől ki a forrásig. A búcsúi szentmise főcelebránsa és szónoka Ft. Tornavölgyi Krisztián atya lesz. A szentmise után agapét tartunk a testvérek által hozott adományokból. A plébániatemplomból ülőalkalmatosságokat kellene a helyszínre szállítani, melyhez segítséget kérek. A ministránsokat szintén buzdítom a részvételre, és kérem, hogy a ruháikat vegyék magukhoz már a hét folyamán, mert szombaton erre már nem biztos, hogy lesz kényelmes lehetőség. Mindenkit várunk nagy szeretettel!
  3. Előre hirdetem, hogy szeptember 16-án 17 órától agapét tartunk a plébániakertben. Idén főtt étel lesz. Mindenkit szeretettel várunk közös étkezésre, és beszélgetésre.
  4. Előre hirdetem, hogy szeptember 23-án 15 órától kádártai közösségünk családi délutánt szervez a VMK Kádártai Közösségi Házában. Részletek a hirdetőtáblán.
  5. A héten utolsó útjára kísértük Jónás László testvérünket, imádkozzunk érte!
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?