Plébániánk hirdetései – Évközi 2. vasárnap

1. Szeretettel ajánlom a testvérek figyelmébe a Szent Margit Plébánia háromnapos búcsúi lelkigyakorlatát, mely kedden kezdődik és csütörtök este fejeződik be. A lelkigyakorlat vezetője Bérczi Bernát OCist zirci kormányzóperjel lesz.
2. Január 20-án, szombaton tartjuk a farsangi mulatságunkat a művelődési házban. Az elmúlt évekhez hasonlóan tombolához és a zsákbamacskához felajánlásokat gyűjtünk, melyeket január 18-ig lehet behozni a plébániára vagy átadni a hitoktatóknak. Sütemény is várunk, melyeket a mulatság napján 12 órától már lehet behozni a művelődési házba. Segítséget is kérünk székeket hordani és szendvicset készíteni. Köszönjük!
3. A héten utolsó útjukra kísértük Gazdag József és Gróf László testvéreinket, imádkozzunk értük!
4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?