Katolikus Farsangi Mulatság 2018

2018. január 20-án rendeztük immár hagyományos Katolikus Farsangi Mulatságunkat Gyulafirátóton a Művházban.  A mulatságon részt vettek kicsik és nagyok az alig másfél hónapos kisbabától a nyolcvan év felettiekig. Sok volt a beöltöző, a szebbnél szebb, ötletesnél ötletesebb jelmez úgy a gyerekeken, mint a felnőtteken. András atya sem éppen a megszokott papi öltözéket viselte…
Volt Mezotone együttes, Nutellás és lekváros kenyér evő verseny, székfoglaló és lufitánc, tombola és zsákbamacska, na és persze a felnőttek számára Activity. Remélem, mindenki nagyon jól érezte magát!
Köszönjük a Katolikus Farsangi Mulatsághoz adott adományát
a JM Elit Kft – Rátóti Pékségnek,
az Édenkert Zöldség-Gyümölcs Vegyeskereskedésnek,
a Bora Üzletháznak,
a Hilda Virágboltnak és
Csunyiné Karli Erzsébetnek.
 Köszönjük a Mezotone Együttesnek a fellépést,
Csunyi Bencének és Juhász Attilának a zenét és a hangosítást.
A Gyulafirátóti Művelődési Háznak és vezetőjének Némethné Gunter Teréznek, valamint Kissné Áginak a helyszín biztosítását.
Köszönjük mindenkinek, aki tombola, zsákbamacska, sütemény adománnyal, munkájával, vagy bármi más módon hozzájárult a mulatság létrejöttéhez.
A Mulatság teljes bevétele 178.010 Ft volt, amit az ifjúsági programokra fogunk fordítani.

 

 

Vélemény, hozzászólás?