1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, az elmúlt héten a segítségemre voltak az ünnepi szertartások sikeres elvégzésében.
  2. 21-én (Húsvéthétfőn) templomainkban vasárnapi miserendet tartunk. Az esti szentmisét elhunyt Gubics Teréz nővérünkért ajánlom fel.
  3. 22-én (kedden) és 23-án (szerdán) nem lesznek szentségfelvételi előkészítők és nyilvános szentmisék sem.
  4. 24-étől (csütörtöktől) megváltozik az esti szentmisék kezdési időpontja: vasárnapok kivételével az esti szentmisék 19 órakor kezdődnek majd. Vasárnapokon tehát továbbra is 18 órakor kezdődnek majd a szentmisék a plébániatemplomban.
  5. 26-án (szombaton) nem lesz ministránsfoglalkozás.
  6. 27-én (vasárnap) az Isteni Irgalmasság vasárnapját ünnepeljük. 15 órától az Irgalmasság órájában imaórát tartunk a plébániatemplomban.
  7. A plébánia képviselőtestületei, Tell Nándor hittanár, édesanyám és a magam nevében áldott Húsvétot kívánok minden kedves testvérünknek!
    KRISZTUS FELTÁMADT! – VALÓBAN FELTÁMADT!