Plébániánk hirdetései – Húsvét 2. (Isteni Irgalmasság) vasárnapja – 2014. április 27.

hirdetés

  1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, az elmúlt héten a segítségemre voltak plébánián.
  2. Ma délután 15 órakor az Isteni Irgalmasság órájában imaórát tartunk a plébániatemplomban, melyre nagy szeretettel hívok mindenkit. Hozzuk el gondjainkat, bajainkat, szenvedéseinket, jófeltételeinket az Irgalmas Jézus elé.
  3. 28-29-30-án (hétfőn, kedden és szerdán) lesz az 1. osztályos gyermekek iskolai beíratása. A szülőknek ekkor kell nyilatkozniuk a hit- és erkölcstan melletti döntésükről is. Kérem ne feledkezzenek el róla, és mindenki emlékeztesse és támogassa az érintett szülőket az Istennek tetsző helyes döntés meghozatalában. Ezeken a napokon nem lesznek nyilvános szentmisék.
  4. 29-én (kedden) folytatódnak a szentségfelvételi előkészítők a plébánián.
  5. 1-én (csütörtökön) elsőcsütörtök. Az esti szentmise előtt 18:15-től szentségimádást tartunk a plébániatemplomban.
  6. 2-án (pénteken) elsőpéntek. Szentmisét Kádártán is tartunk 18 órától. Mindkét szentmise előtt fél órával gyóntatás lesz.
  7. 3-án (szombaton) Szent Fülöp és Jakab apostolok ünnepe lesz. 15 órától ministránsfoglalkozást tartunk. Az esti szentmisét elhunyt Rezeli Ambrus testvérünkért halálának 41. évfordulóján, nejéért elhunyt Ilona nővérünkért, valamint elhunyt nagyszülőkért ajánlom fel.
  8. Jövő vasárnap tartjuk a búzaszentelést.

 

 

Vélemény, hozzászólás?