1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik az elmúlt héten a segítségemre voltak plébánián.
  2. Ma délután 14 órakor rózsafüzér titokcsere lesz a plébániatemplomban.
  3. 5-én (hétfőn) nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 6-án (kedden) folytatódnak a szentségfelvételi előkészítők a plébánián. Az esti szentmise után pedig felnőtt katekézist tartunk. Kérem a testvéreket, hogy Szentírást hozzanak magukkal.
  5. 7-én (szerdán) nem lesz nyilvános szentmise.
  6. 9-én (pénteken) 11:30-kor lesz özv. Németh Jánosné Erzsébet nővérünk gyászmise, majd 13 órakor temetése a a felső temetőben.
  7. 10-én (szombaton) lesz Főegyházmegyénk zarándoklata a Szent Mihály Bazilika- Főszékesegyházba Boldog Gizella ünnepére. Az érseki szentmise 10 órakor kezdődik. A ministránsfoglalkozás ezen a héten elmarad. 17 órakor lesz Kopácsi Marcell kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban. Az esti szentmisét elhunyt Olasz István és neje Anna testvéreinkért ajánlom fel.
  8. Jövő vasárnap a 9:30-kor kezdődő szentmise keretében lesz Földesi Anna kistestvérünk keresztelője. 16 órakor pedig Nagy Johanna kistestvérünk keresztelője lesz a plébániatemplomban.