hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik az elmúlt héten a segítségemre voltak plébánián.
  2. Ma délután 16 órakor lesz Nagy Johanna kistestvérünk keresztelője a plébániatemplomban.
  3. 12-én, 13-án és 14-én (hétfőn-kedden és szerdán) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  4. 13-án (kedden) folytatódnak a szentségfelvételi előkészítők a plébánián.
  5. 16-án (pénteken) a kötelező egyházi hozzájárulás hat önkéntes képviselőtestületi tagjának gyűlése lesz az esti szentmise után a plébánián.
  6. 17-én (szombaton) 12 órakor szentmisét mutatok be a Rab Máriánál. A 19 órakor kezdődő esti szentmise pedig kivételesen előesti szentmise lesz a búcsúra való tekintettel.
  7. Jövő vasárnap védőszentünket Nepomuki Szent Jánost ünnepeljük és tartjuk plébániatemplomunk búcsúját.
  8. A héten utolsó útjára kísértük özv. Németh Jánosné Erzsébet nővérünket, imádkozzunk érte!