Plébániánk hirdetései – Évközi 13. vasárnap

1. Köszönöm a zarándoklat szervezőinek és résztvevőinek az együttlét örömét!
2. Idén is megrendezésre kerül a „72 óra kompromisszum nélkül” önkéntes ifjúsági akció október második hétvégéjén, mely szervezéséhez a rátóti és kádártai fiatalokat is várják. A 72 óra kompromisszum nélkül egy szociális önkéntes akció, amelyet a három történelmi keresztény egyház szervez. Az akció Magyarország fiatalságát hívja közös összefogásra, hogy együtt tegyünk másokért, környezetünkért. Országszerte fiatalok kisebb-nagyobb csoportjai három napon, azaz 72 órán keresztül teljesítenek közhasznú feladatokat: intézmények, játszóterek felújítása, erdőtakarítás, szociális segítségnyújtás, kulturális műsorok szervezése különböző közösségeknek (fogyatékkal élők, idősek stb.). További részletek a hirdetőtáblán, és a szóróanyagokon, illetve az interneten. Ha vannak olyan fiatalok, akik 72 órát odaszánnának az életükből, kérem jelentkezzenek nálam.
3. A héten utolsó útjára kísértük Varga Istvánné Julianna nővérünket, imádkozzunk érte!
4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?