Plébániánk hirdetései – Évközi 20. vasárnap

1. Köszönöm a heti segítségeket!
2. Augusztus 25-én az egész Mária úton zarándoklat lesz az édesanyákért. Van Veszprém-Zirc, Zirc-Csatka és Zirc körszakasz is. Részletek az 1uton.mariaut.hu honlapon.
3. Előre hirdetem, hogy szeptember 8-án, Kisboldogasszony ünnepén lesz a Rab Mária forrás búcsúja katonai tiszteletadással. Az ünnepi szentmise 11 órakor kezdődik majd, előtte 10 órától a Megyei Levéltár épületétől a forrásig keresztúti ájtatosság lesz. A szentmise után agapét tartunk. Kérem, hogy aki csak tud, vegyen részt a búcsún. Továbbá szükségünk lenne padokra, asztalokra, ételekre, italokra és ezek szállítására. Kérem a kedves testvéreket, hogy hozzanak áldozatot és legyenek az ünnep megszervezésében és lebonyolításában segítségemre. Köszönöm!
4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?