Nyárbúcsúztató helyett: PLÉBÁNIAI EST – október 6. 17 óra

Kedves Testvérek!

Sokan vagyunk úgy, hogy csak vasárnap a szentmiséken találkozunk, és nem is igazán ismerjük egymást. Két évvel ezelőtt szerveztünk először egy közös vacsorát, ami igazán jól sikerült. Idén már a harmadik alkalommal ülünk le a fehér asztal mellé, ismerkedni, beszélgetni, közösséget építeni, panaszkodni, ötletelni, ki mit szeretne. 🙂

Tudjuk, hogy kifogást találni mindig nagyon könnyű. De van, amikor érdemes abbahagyni a szörnyenhalaszthatatlanmostazonnalmegkellcsinálni házimunkát, fűnyírást, lomtalanítást, vendégfogadást, stb. Ez pont egy ilyen este.

Lesz finom gulyás, csapolt sör, gyermekeknek pedig üdítő. Az asszonyoktól azt kérjük, hogyha lehet egy kis süteménnyel, pogácsával járuljanak hozzá a vacsorához.

Fiataljaink közül néhányan zenélnek, szavalnak majd, és lesz egy kis koncert is. Képes összefoglalót is láthatunk majd a legutóbbi plébániai zarándoklatról.

Nagy szeretettel várunk mindenkit október 6-án, szombaton 17 órára a gyulafirátóti művelődési házba. 

Vélemény, hozzászólás?