hirdetés

1. Ma délután 14 órakor rózsafüzér titokcsere lesz a plébániatemplomban.
  2. 2-án (hétfőn) nem lesz nyilvános szentmise.
  3. 3-án (kedden) Lwanga Szent Károly és társai vértanúk emléknapja lesz.Az esti szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián.
  4. 5-én (csütörtökön) elsőcsütörtök lesz. 18:15-től szentségimádást tartunk a plébániatemplomban. Az esti szentmisét elhunyt Majkó János és neje Erzsébet testvéreinkért ajánlom fel haláluk évfordulóján.
  5. 6-án (pénteken) elsőpéntek. Kádártán gyóntatás 17:30-tól, majd szentmise 18:00-tól. Gyulafirátóton az esti szentmise előtt fél órával szintén lesz gyóntatás.
  6. 7-én (szombaton) 16 órakor Magyarpolányban Szentlélekváró áhítat lesz az ottani plébániatemplomban Sillye Jenő vezetésével. Részletek a hirdetőtáblán találhatók. Este nem lesz szentmise.
  7. 8-án (jövő vasárnap) Pünkösd lesz, mely a kádártai egyházközség búcsúja.
  8. A héten utolsó útjára kísértük özv. Iványi Gyuláné Mária nővérünket, imádkozzunk érte!