Plébániánk hirdetései – Krisztus, a Mindenség Királya

1. Köszönetet mondok a heti segítségekért, szolgálatokért!
2. Felálltak a csoportok az idei Kriszkindlire. Egy jelentkezőre azonban még szükségünk lenne. Kérem, ha valaki vállalná ezt a szolgálatot, akkor jelentkezzen, hogy az ötödik csoport is el tudjon indulni. Köszönöm!
3. December 8-án adventi lelki nap lesz Sümegen. Többen érdeklődtek már, hogy lesz-e szervezett utazás. Szívesen segítek ebben, de fel kell mérni az igényeket. Kérem, hogy aki szeretne jönni, szíveskedjen feliratkozni a sekrestyében.
4. Előre hirdetem, hogy december 9-én 16 órától adventi áhítatot tartunk a plébániatemplomban, melyre nagy szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
5. A héten utolsó útjukra kísértük Drum János testvérünket, imádkozzunk érte!
6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?