Plébániánk hirdetései – Évközi 3. vasárnap

  1. Hálásan köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. Előre hirdetem, hogy február 23-án, szombaton tartjuk farsangi mulatságunkat. Sok jelzés, ötlet, javaslat érkezett. Ezért idén lesz egy délutáni gyermekes családi farsang, este pedig egy kifejezetten felnőtt farsang. A családi farsang előreláthatóan egy hagyományos jelmezes felvonulással kezdődik majd 14:30-kor a régi iskola épületétől a művelődési házig, és a játékoké meg a tomboláé lesz a főszerep. A felnőtt farsangra – amely 18 óra után kezdődik – pedig regisztráció szükséges a korlátozott helyek miatt. A munkacsoportok már felálltak, jelentkezni jövő vasárnaptól lehet majd, a kikalkulált regisztrációs díj ellenében. Farsangi mulatságunk bevételei a szokásos módon plébániánk gyermekprogramjaira kerülnek felhasználásra.
  3. A héten utolsó útjukra kísértük Horváth Imre és Károlyi György testvéreinket, imádkozzunk értük!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?