Plébániánk hirdetései – Évközi 5. vasárnap

  1. Hálásan köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. A Szilágyi Keresztény Iskola felvételt hirdet leendő első osztályos gyermekek számára. Kiemelten foglalkoznak a hitéleti és erkölcsi neveléssel, a népi-nemzeti tudat ápolásával és magas szintű oktatással. Február 11-én 17 órától iskola bemutató tájékoztatót tartanak és lesznek nyílt napok is. Részletek a hirdetőtáblán.
  3. Február 23-án, szombaton tartjuk farsangi mulatságunkat. A délutáni gyermekes családi farsang 14:30-kor jelmezes felvonulással kezdődik a régi iskola épületétől a művelődési házig, és a játékoké meg a tomboláé lesz a főszerep. A felnőtt farsangra – amely 19 órakor kezdődik – 1000 Ft ellenében lehet jelentkezni Tell Nándor és Varga Gáborné hitoktatóknál. A felnőtt farsangon pálinkaverseny lesz, melyre szintén lehet nevezni. Tombolaadományokat várunk a plébániára, továbbá sütemények felajánlását a rendezvény napján 13 órától a művelődési házba. Farsangi mulatságunk bevételei plébániánk gyermekprogramjaira kerülnek felhasználásra.
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?