Plébániánk hirdetései – Évközi 6. vasárnap

  1. Hálásan köszönöm a héten kapott segítségeket, külön köszönöm a kádártai templom kipakolóinak-költöztetőinek.
  2. Február 23-án, szombaton tartjuk farsangi mulatságunkat. 14:30-kor jelmezes felvonulással kezdünk a régi iskola épületétől a művelődési házig, melyre mindenkit várunk. Hozzunk csengőket, dobokat, fedőket, lábosokat fakanállal. A délutáni gyermekes családi farsangon a játékoké meg a tomboláé lesz a főszerep. A felnőtt farsangra – amely 19 órakor kezdődik – 1000 Ft ellenében lehet jelentkezni Tell Nándor és Varga Gáborné hitoktatóknál, illetve a plébánián a mai napig. A felnőtt farsangon pálinkaverseny lesz, melyre szintén lehet nevezni. Tombolaadományokat csütörtökig várunk a plébániára. Süteményfelajánlásokat a rendezvény napján 13 órától lehet hozni a művelődési házba. Farsangi mulatságunk bevételei plébániánk gyermekprogramjaira kerülnek felhasználásra.
  3. Hétfőn megkezdődnek a kádártai templomépítési munkálatai. Kádártán a szentmisék a régi orvosi rendelőben, a Győri u. 51-ben lesznek az építkezés ideje alatt.
  4. A héten utolsó útjára kísértük Baumgartner Lászlóné Anna nővérünket, imádkozzunk érte!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?