Plébániánk hirdetései – Nagyböjt 4. vasárnapja

  1. Köszönöm a héten kapott segítségeket, külön a templom körüli takarítást!
  2. Szeretettel ajánlom a testvérek figyelmébe az április 6-án tartandó lelkinapokat Sümegen és Veszprémben. Hasonlóan ajánlom plébániánk napközis hittantáborát és a csíksomlyói pápalátogatásra való zarándoklat lehetőségét.
  3. Előre hirdetem, hogy plébániánk nagyböjti lelkigyakorlata április 8-10. között kerül megrendezésre Ft. Felker Zsolt főszékesegyházi káplán, hitoktatási referens vezetésével. Szokásos módon a 18 órakor kezdődő szentmisék keretében hangzanak majd el a konferenciabeszédek.
  4. Kérem ne felejtsenek el a testvérek rendelkezni a személyi jövedelemadó 2×1%-ról az adóbevallásukban. Köszönöm!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?