1. Köszönöm a héten kapott nagyon sok segítséget és türelmet! Külön köszönöm a fűnyírásokat
  2. Jövő vasárnap ünnepeljük Úrnapját. Idén csak Gyulafirátóton lesz körmenet. A délelőtti szentmise a megszokottnál fél órával korábban kezdődik. Kérem a kedves testvéreket, hogy a hagyományainknak megfelelően készítsék el az oltárokat. Kérek mindenkit, hogy a plébániatemplom virágszőnyegéhez az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően gyűjtsenek és hozzanak virágszirmokat, illetve virágfejeket, lehetőleg szín szerint válogatva, továbbá kérem, hogy aki teheti, jöjjön segédkezni az építésben is. Nagyon köszönöm!
  3. A héten utolsó útjukra kísértük Soltész Zoltán és Bognár Ferenc testvéreinket, imádkozzunk értük!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje: