Plébániánk hirdetései – Évközi 22. vasárnap

  1. Köszönöm a héten kapott segítségeket!
  2. Szeptember 7-én, szombaton lesz a Rab Mária búcsúja. 9:45-től lesz gyülekező a Megyei Levéltár épületnél. 10 órakor nyitóbeszédet mond Némedi Lajos alpolgármester, majd keresztúti ájtatosság lesz a forrásig. A forrásnál 11:15-től fogadják a süteményeket az agapéhoz, a katonai tiszteletadás 11:30-kor kezdődik meg. 12:00 órakor kezdődik a szentmise, melyet Ft. Tornavölgyi Krisztián atya fog celebrálni. 13 órakor a rendezvény agapéval zárul.
  3. Szeptember 14-én tartjuk nyárbúcsúztató agapénkat, melyre nagy szeretettel várjuk a testvéreket. Okulva a tavalyi nagy létszámból, idén a részvétel regisztrációhoz kötött. Jelentkezni a sekrestyében lehet jövő vasárnapig. Nagyon köszönöm!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?