Hittan tábor 2013 006A hittan tábor időpontja: 2014. július 7-től július 11-ig.

Július 7-én, hétfőn gyülekező 8.30-ig a Gyulafirátóti Római Katolikus Templomnál. (8.00-tól már jöhetnek a gyerekek.) Ezt a napot Gyulafirátóton töltjük. A programok ezen a napon 15.00 körül fejeződnek be, szintén a Gyulafirátóti Római Katolikus Templomnál.

Július 8-án, kedden gyülekező 7.30-ig (7.30-ra mindenki érkezzen meg!) a Gyulafirátót ÁBC buszmegállóban (a Takarékszövetkezetnél) A programok ezen a napon Cseszneken lesznek. Hazaérkezés ezen a napon 15.53-kor ugyanabba a buszmegállóba.

Július 9-én, szerdán gyülekező 8.00-ig a veszprémi vasútállomáson. (legkésőbb 8.00-ig mindenki érkezzen meg! AKI NEM TUDJA ÖNÁLLÓAN BESZÁLLÍTANI GYERMEKÉT VESZPRÉMBE, JÖJJÖN 7.15-RE A GYULAFIRÁTÓTI TEMPLOM ELÉ! Továbbá kérem azokat a szülőket, AKIKNEK A KOCSIJÁBAN MARAD HELY, SZINTÉN JÖJJÖN 7.15-RE A GYULAFIRÁTÓTI TEMPLOM ELÉ ÉS SEGÍTSEN A GYEREKEK VASÚTÁLLOMÁSRA TÖRTÉNŐ SZÁLLÍTÁSÁBAN! Ezen a napon Pannonhalmát tekintjük meg. Hazaérkezés 17.47-kor a veszprémi vasútállomásra, A SZÜLŐK SEGÍTSÉGÉT A VESZPRÉMI VASÚTÁLLOMÁSRÓL TÖRTÉNŐ HAZAJUTÁSBAN UGYANÚGY KÉREM! Segítségüket előre is köszönöm!

Július 10-én, csütörtökön találkozó 8.00-kor (kérem, legkésőbb 8.00-ra megérkezni!) a Gyulafirátót, ÁBC buszmegállóban, a Takarékszövetkezetnél. Ezen a napon a veszprémi várral fogunk megismerkedni. Hazaérkezés 14.57-kor a Gyulafirátót, ÁBC buszmegállóba.

Július 11-én, pénteken 7.30-kor (legkésőbb 7.30-kor!) találkozunk a Gyulafirátót ÁBC buszmegállóban. Ezen a napon Bakonyoszlopra utazunk. Hazaérkezés  15.53-kor a Gyulafirátót ÁBC buszmegállóba.

A gyerekek ebédet minden nap kapnak, innivalót és tízórait hozzanak magukkal. Kényelmes ruhában jöjjenek. hétfőn, kedden, szerdán, pénteken erdős – parkos területeken is meg fogunk fordulni, tehát ha tehetik, fújják be gyermeküket kullancsriasztóval.

A hátralévő napokra szép nyarat kívánunk!

Ha esetleg kérdéseik lennének, bizalommal kereshetnek telefonon, (Tell Nándor hitoktató: 20/237-1129).

Szeretettel várunk mindenkit, a készülődés részünkről már gőzerővel folyik!