hirdetés

1. 23-án (hétfőn) reggel 6 órakor lesz idei adventünk utolsó rorate szentmiséje. Gyóntatás a plébániatemplomban a hajnali szentmise után és este 18 órától lesz, egészen addig, amíg van gyónó.
  2. 24-én (kedden) este 22 órakor lesz Kádártán az éjféli mise. Gyulafirátóton éjjel 23:45-kor a Christkindlik énekelnek, majd éjféli mise lesz.
  3. 25-én (szerdán) Karácsony, Jézus Krisztus születésének főünnepe lesz. Vasárnapi miserendet tartunk templomainkban.
  4. 26-án (csütörtökön) Szent István első vértanú ünnepe lesz, templomainkban vasárnapi miserendet tartunk.
  5. 27-én (pénteken) Szent János apostol és evangélista ünnepe lesz. Szentmisét 18 órakor tartunk, melyen borszentelés lesz. Hagyományosan az újbor megáldása történik ilyenkor, de mindenféle bort el lehet hozni.
  6. 28-án (szombaton) Aprószentek ünnepe lesz. Szentmisét 18 órakor tartunk, melyet az abortusz áldozataiért ajánlok majd fel.
  7. 29-én (vasárnap) Szent Család, Jézus, Mária és József ünnepe lesz.
  8. Megérkeztek a kalendáriumok, naptárak, a szentmise után átvehetők a plébánián.