Plébániánk hirdetései – Évközi 16. vasárnap – 2014. július 20.

 

  1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 21-én (hétfőn) 15 órakor lesz Nagy János testvérünk gyászmiséje majd temetése. Kérem, hogy a képviselőtestületi tagok közül, aki tud jöjjön el. Este nem lesz már szentmise.
  3. 22-én (kedden) ministránsokkal 9:30-kor találkozunk a plébánián, mert moziba megyünk. 3D szemüveget és némi anyagi hozzájárulást a jegyhez mindenki hozzon magával. Kérem, hogy legkésőbb hétfő délutánig jelezze mindenki, aki szeretne jönni, hogy a be- és hazautazást, továbbá a foglalástel tudjam intézni. Mivel délután hitoktatási megbeszélés lesz, nem lesz nyilvános szentmise.
  4.  23-án (szerdán) Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentjének ünnepe lesz.
  5. 24-én (csütörtökön) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  6. 25-én (pénteken) 16 órára várnak bennünket a Főszékesegyházba Szent Anna ünnepének vigíliájára, a nagyszülők köszöntésére. Jöjjünk el minél többen, segítsük egymást a bejutásban, ünnepeljünk együtt! Este nem lesz szentmise.
  7. 26-én (szombaton) Szent Anna, Főegyházmegyénk védőszentjének főünnepe lesz. 10 órakor lesz Dr. Hapek Imre testvérünk gyászmiséje, majd 11 órakor a temetése a felső temetőben. Nem lesz ministránsfoglalkozás.

Vélemény, hozzászólás?