Istennek legyen hála a hittan táborért! Őneki köszönhetjük az egészet! Köszönjük Istenünk a sok jó szándékú ember segítségét!

Köszönjük egész heti segítségét Hermann Ferencné Edit néninek, Máhlné Kovács Izabellának, Szaturi Györgynek, a középiskolás segítőknek, valamint azoknak a szülőknek akik 1 – 2 napon vagy akár egész héten segítettek minket. Köszönjük a veszprémi TESCO áruháznak az 50.000 Ft értékű adományt. Köszönjük a Szentlélek Karitász csoportnak a nagyon finom paprikás krumplit, pizzát, sajtos kiflit, pizzás tekercset és pogácsát, név szerint Cziráki Károlynénak, Glatz Zoltánnénak, Kárpáti Zoltánnénak, Lang Jánosnénak, Majkó Józsefnének, Márton Gyulánénak. Köszönjük a csütörtöki napon az ételek Veszprémbe szállítását Kárpáti Zoltánnak. Köszönjük a sok játék adományt Lang Jánosnénak. Köszönjük a segítséget a Szaléziánum Érsekségi Turisztikai Központnak és Zsilinszky Cecíliának. Köszönettel tartozunk Mágedliné Kiss Eleonórának, a Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola igazgatójának, valamint Nánási Tamásnak. Köszönjük a szülők bizalmát és segítségét, különösen is a gyerekeknek Veszprémbe és Veszprémből haza szállításának megszervezésében! Köszönjük a Csesznek Plébániáról érkező segítségeket is: A bakonyoszlopi WOLF pékségnek az ingyen kenyeret, a cseszneki és a bakonyoszlopi önkormányzatnak az ingyen kisbuszt, a Bakonyoszlopi Önkéntes Tűzoltó Egyesületnek szintén a kisbuszt, valamint a tűzoltó bemutatót, de a szülőknek, és Czingiszer Tamásnak segítségét is nagyon szépen köszönjük! Cili néni finom főztjéről és életmentő forró teájáról se felejtkezzünk el, csakúgy mint az ingyenesen lovaglási és állatsimogatási lehetőséget biztosító családról, vagy a cseszneki várkapitány által biztosított kedvezményes belépőről. Sok minden nem került megemlítésre a fenti sorokban, ezt mindet nagyon köszönjük, különösen kiemelve a sok IMÁT, amelyet értünk mondtak!

Köszönjük a mi Istenünknek, s köszönjük a sok jó szándékú embernek!