1. Megköszönhirdetésöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 18-án és 19-én (hétfőn és kedden) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  3. 19-én (kedden) 18 órától Karitász gyűlést tartunk a plébánián.
  4. 20-án (szerdán) Szent István király főünnepe lesz. Gyulafirátóton 10 órakor, Kádártán 18 órakor lesz szentmise és kenyérszentelés.
  5. 21-én (csütörtökön) 14 órakor lesz Kripli Károlyné Margit nővérünk gyászmiséje, majd 15 órakor temetése. Este már nem lesz szentmise.
  6. 22-én (pénteken) Szűz Mária királynő emléknapja lesz.
  7. 23-án (szombaton) Limai Szent Róza szűz emléknapja lesz. 11 órakor kezdődik Zsargó Izabella kistestvérünk keresztelője. Az esti szentmisét elhunyt Hock Ambrus testvérünkért ajánlom fel halálának 37. évfordulóján.A ministránsfoglalkozás a héten elmarad.
  8. 24-én (jövő vasárnap) 9:30-kor kezdődő szentmisét elhunyt Székely Gyula és neje Ilona, és leányuk Erika testvéreinkért ajánlom fel.  Az esti szentmisét pedig elhunyt Hock Szabolcs testvérünkért mutatom be halálának 1. évfordulóján.
  9. A Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola felvételt hirdet hitéleti szakokon. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.
  10. A Veszprémi Főegyházmegyei Ifjúsági Iroda rajz- és médiapályázatot hirdet az egyházmegye területén élő ifjúság számára 12 és 35 év között. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  11. Várjuk azon testvérek jelentkezését, akik vállalnák, hogy rendszeres időközönként segítenek a plébániatemplom díszítésében.
  12. A héten utolsó útjára kísértük Németh Zoltánné Mária nővérünket, imádkozzunk érte!