hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak. Külön köszönet illeti azokat a testvéreket, akik a tegnapi zarándoklatunkon adományukkal, szolgálatukkal segítettek az ünnep lebonyolításában.
  2. Ma délután 14 órakor rózsafüzér titokcsere lesz a plébániatemplomban.
  3. 8-án (hétfőn) Kisboldogasszony ünnepe lesz.
  4. 9-én (kedden) Claver Szent Péter áldozópap emléknapja lesz.
  5. 10-én és 11-én (szerdán és csütörtökön) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  6. 12-én (pénteken) Szűz Mária Szent Nevének emléknapja lesz. A szentmisét elhunyt Batu Mihály testvérünkért ajánlom fel halálának 9. évfordulóján.
  7. 13-án (szombaton) Aranyszájú Szent János püspök és egyháztanító emléknapja lesz. 12 órakor a Rab Máriánál lesz szentmise. 15 órakor ministránsfoglalkozás lesz. Este már nem lesz szentmise.
  8. 14-én (jövő vasárnap) a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia döntése alapján minden szentmisén közös imádság lesz az iraki és a világ más országaiban üldözött keresztényekért. Délelőtt 10 órakor kezdődik a csatári búcsúi szentmise, melyre nagy szeretettel hívják a kedves testvéreket.