1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 15-án (hétfőn) Fájdalmas Szűzanya emléknapja 14 órakor kezdődik özv. Schmid Józsefné szül. Piltman Mária nővérünk gyászmiséje, majd temetése a felső temetőben. Este lesz szentmise a Szűzanya tiszteletére.
  3. 16-án (kedden) és 17-én (szerdán) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  4. 16-án (kedden) 18:15-től kóruspróba lesz a plébániatemplomban.
  5. 18-án (csütörtökön) Copertinoi Szent József emléknapja lesz.
  6. 19-án (pénteken) Szent Januáriusz püspök és vértanú emléknapja lesz. 17 órára várjuk a középiskolásokat a plébániára hittanra.
  7. 20-án (szombaton) Kim Taegon Szent András és társai, koreai vértanúk emléknapja lesz. 15 órakor ministránsfoglalkozás lesz.
  8. Hamarosan folytatjuk a felnőtt hittan és bibliaórát. Tekintve a kóruspróba időpontját, kérem az érdeklődő testvéreket, hogy tegyenek a régi keddi időpont helyett más napra javaslatot. Köszönöm!