MÉCS hétvége együtt járó párok, jegyespárok, valamint 3 éven belül házasodott házaspárok részére

Résztvevők: A programra együtt járó párok, jegyespárok, valamint 3 éven belül házasodott házaspárok jelentkezését várjuk.

A programot vezeti: Mészáros Domonkos OP atya

Helyszín: Zalaegerszeg-Botfa, Várberki u. 13. (Hűvös Kastély) [Térkép] (Megközelítés: A vasútállomástól induló 4-es helyi, zalaegerszegi busszal Botfa, Béke utcáig. A buszút kb. 10-15 perc. [Menetrend] A távolsági buszállomásról az 1-es busszal lehet átmenni a vasútállomáshoz.)

Időpont:
A program kezdete: 2014. október 23. csütörtök este 19.00 óra.

Érkezés: legkésőbb 18.00 óráig A program előreláthatólag szombat 18 óráig tart.

FONTOS!
A MÉCS Napok egymásra épülő részekből álló hétvégi program. Ezért csak azok jelentkezését fogadhatjuk el, akik vállalják, hogy legkésőbb a kezdés előtt 1 órával megérkeznek, és a program teljes egészén – szombat estig (kb. 18 óráig) – bentlakással részt vesznek; ellenkező esetben olyanoktól veszik el a helyet, akik szerettek volna végig ott lenni, és erre időt is szakítottak volna.

Jelentkezési határidő: 2014. október 06.

Pótregisztrációra legkésőbb 2014. október 19-ig van lehetőség.

Részvételi díj (2 nap teljes ellátással): 5.000,- Ft/fő

Ágyneműt ezen felül 500,- Ft/fő áron lehet igénybe venni.

Jelentkezés ITT.

Figyelem! A jelentkezést az emailben kapott linken keresztül meg kell erősíteni, különben a rendszer nem továbbítja!

További információ a e-mail címen vagy a+36 70 249 59 82 telefonszámon kérhető.

Vélemény, hozzászólás?