1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten a plébánia és a templomok körül segítségemre voltak.
  2. 29-én (hétfőn) Szent Mihály, Szent Gábor, Szent Rafael főangyalok főünnepe lesz. 14 órakor kezdődik özv. Kálóczi Ferencné Rozália nővérünk gyászmiséje, majd temetése az alsó temetőben. Este is lesz szentmise.
  3. 30-án (kedden) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 1-én (szerdán) a Gyermek Jézusról nevezett Lisieux-i Kis Szent Teréz emléknapja lesz. Az esti szentmise keretében skapulárémegáldás és kiosztás lesz.
  5. 2-án (csütörtökön) Szent Őrzőangyalok emléknapja, egyben elsőcsütörtök A szentmise előtt 17:15-től szentségimádást tartunk a plébániatemplomban.
  6. 3-án (pénteken) elsőpéntek Szentmisét Kádártán is tartunk 17 órától. Mindkét szentmise előtt fél órával már gyóntatás lesz. A héten az ifjúsági hittanok elmaradnak.
  7. 4-én (szombaton) a Nagymarosi Ifjúsági Találkozóra zarándokolunk, nem lesz nyilvános szentmise.
  8. Szeretettel hívom fel a családos testvéreink figyelmét, hogy a MÉCS hétvége lesz Zalaegerszeg-Botfán. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  9. A héten utolsó útjára kísértük özv. Vankó Lászlóné Margit nővérünket, imádkozzunk érte!