1. hirdetésMegköszönöm mindenkinek, akik a héten a plébánia és a templomok körül szolgálatot teljesítettek.
  2. A mai perselyadományokat a missziók javára továbbítjuk.
  3. 20-án (hétfőn) szabadnapot tartok, nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 21-én (kedden) 14 órakor lesz Epinger Antal testvérünk gyászmiséje majd 15 órakor temetése az alsó temetőben. Este nem lesz szentmise. 18 órától felnőtt katekézist tartunk a plébánián.
  5. 22-én (szerdán) 14 órakor lesz Kanyár György testvérünk gyászmiséje majd 15 órakor temetése a felső temetőben. 17 órakor Karitász gyűlést tartunk a plébánián. Este nem lesz szentmise.
  6. 23-án (csütörtökön) Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja lesz.
  7. 24-én (pénteken) 9 órától a plébániatemplom őszi nagytakarítása Kérem, hogy akinek ideje engedi, jöjjön és segítsen. Férfierőre is nagy szükség lesz.
  8. 25-án (szombaton) Szent Mór emléknapja lesz. 9 órától folytatódik a plébániatemplom őszi nagytakarítása. Az esti szentmisét elhunyt Franz Mária és fia István testvéreinkért ajánlom fel haláluk 13 évfordulóján.
    1. Szeretettel hívom fel mindenki figyelmét a kihelyezett plakátokra, meghívókra, szórólapokra: szemináriumi nyílt nap, Padányi Katolikus Iskola nyílt napja, a Szaléziánum programjai, a Schola Regina jubileuma. Tanulmányozzuk őket és fogadjuk el a meghívásokat!