1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak és tárgyadományukkal gazdagították plébániánkat.
  2. Ma (vasárnap) az esti szentmisét elhunyt Rezeli Ambus testvérünkért, nejéért Rezeli Ambrusné szül. Balta Ilona nővérünkért halálának 2. évfordulóján, és elhunyt nagyszülőkért ajánlom fel. Az egyházközségi képviselőtestületi választás szavazólapjai a szentmisék után a bejáratoknál kerülnek kiosztásra. Kérem a felnőtt testvéreket, hogy vegyék át a lapokat, és jövő vasárnap az esti szentmise kezdetéig helyezzék a Szűzanya oltárára elhelyezett gyűjtőbe.
  3. 15-én (hétfőn) rorate szentmisét tartunk reggel 6 órakor.
  4. 16-án (kedden), 17-én (szerdán) és 18-án (csütörtökön) nem lesznek nyilvános szentmisék.
  5. 19-én (pénteken) rorate szentmise lesz.
  6. 20-án (szombaton) rorate szentmise lesz. A ministránsfoglalkozás elmarad. 17 órakor lesz városrészünk karácsonyi ünnepsége.
  7. 21-én (jövő vasárnap) 15 órakor tartjuk plébániánk adventi áhítatát, melyre nagy szeretettel várunk mindenkit. Az esti szentmisét Vankó Ferencné szül. Varga Julianna nővérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján.