1. hirdetésPlébániánk téli szentségimádási napjára kérem, hogy iratkozzanak fel a sekrestyében. Köszönöm!
  2. Előre hirdetem a kedves testvéreknek, hogy január 31-én 15 órától 20 óráig Katolikus Farsangi Mulatságot szervezünk a Gyulafirátóti Művelődési Házban. A rendezvény teljes bevételét a hittan táborokra fordítjuk. Részletes program a faliújságon. Várjuk a nevezőket a sütemény versenyre, valamint tombola és zsákbamacska felajánlásokat kérünk szépen január 20-ig a plébániára vagy Tell Nándor hitoktatónak. Köszönjük!
  3. Bátorítom a testvéreket, hogy kérjék az ilyen időben szokásos házszentelés szertartását.
  4. A héten utolsó útjukra kísértük Répás Ferenc és özv. Kékesiné Stenger Erzsébet testvéreinket, imádkozzunk értük!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje: