1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik segítettek a Farsangi Mulatság előkészítésében, lebonyolításában. Külön köszönöm azoknak, akik tárgyadományaikkal hozzájárultak a rendezvény sikeréhez.
  2. Bár még hónapok vannak hátra, elkezdjük a nagyheti passiók betanulását. Jó hangú és hallású férfiak jelentkezését várjuk Szaturi György kántornál. Köszönjük!
  3. Megkezdődik a kötelező egyházi hozzájárulás(egyházi adó) befizetése. Ebben az évben Érsekség leirata alapján a hozzájárulás mértéke nem változott, keresőknek évi 4000 Ft, nyugdíjasoknak évi 3500 Ft lesz a hozzájárulás mértéke. A hagyományoknak megfelelően Gyulafirátóton az első ütemben a testvérek jelentkezését várjuk a plébánián, ifj. Kárpáti Zoltánnál, Hock Józsefnél, Kárpáti Zoltánnénál és idén először Marton Ferencnénél. Kádártán a vasárnapi szentmisék végén lehet befizetni a hozzájárulást. Kérem a testvéreket, hogy akinek az anyagi lehetősége már most megengedi, jelentkezzen valamelyik átvételi ponton.
  4. A héten utolsó útjára kísértük özv. Stupián Károlyné szül. Varga Erzsébet nővérünket, imádkozzunk érte!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Febr. 1.