Plébániánk hirdetései – Évközi 5. vasárnap – 2015. február 8.

1. hirdetésMegköszönöm minden kedves testvérünknek, akik segítettek a templomok körül.
  2. A veszprémi Szilágyi Keresztény Iskola felvételt hirdet a leendő első osztályos gyermekek számára. Részletek a hirdetőtáblán találhatók.
  3. Továbbra is várjuk jó hangú és hallású testvérek jelentkezését a kórusba. Jelentkezés Szaturi György kántornál. Köszönjük!
  4. A Gyulafirátóti Egyházközség képviselőtestülete megtartotta első ülését, amelyen megválasztották a tisztségviselőket és felállították a bizottságokat. Újraválasztották a világi elnököt Majkó Józsefet és a plébániatemplom gondnokát, Kárpáti Zoltánt. Imádkozzunk a képviselőkért!
  5. A héten utolsó útjára kísértük özv. Schné Jánosné szül. Kiss Julianna nővérünket, imádkozzunk érte!
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Febr. 8.