Plébániánk hirdetései – Évközi 6. vasárnap – 2015. február 15.

  1. hirdetésA Kádártai Egyházközség képviselőtestülete megtartotta első ülését, amelyen megválasztották a tisztségviselőket. Újraválasztották a világi elnököt, Gáspár Jánost és a templom gondnokát, Molnár Gáborné Zsuzsát. Imádkozzunk a képviselőkért!
  2. A héten hamvazószerdával megkezdődik a nagyböjti szent idő. Nagyböjt minden péntekén hústilalom van minden 14. életévét betöltött személynek. Hamvazószerdán szintén hústilalom van, és a 18 és 60 év közöttiek számára ez szigorú böjti nap, amikor csak háromszor lehet étkezni, és csak egyszer szabad jóllakni.
  3. A héten utolsó útjára kísértük Márton Sándor és özv. Takács Károlyné szül. Molnár Margit testvéreinket, imádkozzunk értük!
  4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Febr. 15.

Vélemény, hozzászólás?