Plébániánk hirdetése – Nagyböjt 1. vasárnapja – 2015. február 22.

  1. hirdetésKöszönetet mondok azoknak a testvéreknek, akik a héten segítségemre voltak a plébánián és a templomok körül.
  2. Két rajzpályázatra hívom fel a testvérek figyelmét. Az egyiket a Szaléziánum írta ki hetekkel ezelőtt „Bódi Mária Magdolna, ahogyan én látom” címmel. Részletek a honlapon találhatók. A másikat plébániánk írta ki a gyermekek számára „Húsvéti Rajzpályázat” címmel. Részletek a hirdetőtáblán és a honlapon találhatók. Bátorítom az érintett korosztályok alkotó kedvű testvéreit, hogy vegyenek részt ezeken a pályázatokon!
  3. Folytatódik a „Kérdezz-felelek a szektákról” sorozat, az újságos asztalon található az e heti részlet. Kérem, mindenki vigyen belőle és olvassa el!
  4. Előre hirdetem, hogy az idei bérmálásra az április 12-én 16 órakor kezdődő érseki szentmise keretében kerül sor. Az elsőáldozás a hagyományainknak megfelelően Urunk Mennybemenetelének főünnepén, május 17-én, vasárnap lesz.
  5. A héten utolsó útjára kísértük Selmeczi László testvérünket, imádkozzunk érte!
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Febr. 22.

Vélemény, hozzászólás?