Plébániánk hirdetései – Húsvét 4. vasárnapja – 2015. április 26.

  1. Előre hirdetem a kedves testvéreknek, hogy május 8-án 18 órai kezdettel jótékonysági koncertet szervezünk, melynek a gyulafirátóti művelődési ház ad otthont. Plébániánk a Nemzeti Család- és Szociálpolitikai Intézet felhívására pályázatot adott be ifjúsági közösségi programsorozat megszervezésére. Ennek a programsorozatnak az első állomása ez a koncert, ahol két gyulafirátóti fiatal zenész szeretné megörvendeztetni muzsikájával az odalátogatókat. A fiatalok a koncert bevételét a tervezett programsorozat javára ajánlják fel. Kérem, hogy minél többen vegyenek részt ezen a nagyon szépnek ígérkező jótékonysági koncerten!
  2. Megjelent a Küldött újság, Főegyházmegyénk lapja. Szeretettel ajánlom a testvérek figyelmébe.
  3. Május hónapban a Loretói litániát imádkozzuk az esti szentmisék előtt negyed órával.
  4. A csatári kápolna tavaszi búcsúját május 3-án, vasárnap tartják. Szentmise délelőtt 10 órakor lesz a csatári kápolnánál, melyen az ünnepi szónok Laposa Norbert balatonalmádi káplán úr lesz. Szeretettel várják a kedves híveket!
  5. A héten utolsó útjukra kísértük Czirók László testvérünket, imádkozzunk érte!
  6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Ápr. 26.

Vélemény, hozzászólás?