1. Hétfőn nem lesz nyilvános szentmise.
  2. Kedden Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe lesz. Az ünnepi szentmise után felnőtt katekézist tartunk a plébánián, melynek témája az ember és a világ halála lesz.
  3. Szerdán nem lesz nyilvános szentmise.
  4. Csütörtökön a Boldogságos Szűz Mária bemutatásának emléknapja lesz. 14 órakor lesz Fekete György testvérünk gyászmiséje majd 15 órakor a temetése.  Este is lesz szentmise.
  5. Pénteken Szent Cecília szűz és vértanú emléknapja lesz.
  6. Szombaton lesz a hit évének lezárási ünnepsége a Főszékesegyházban 10 órakor kezdődő szentmise keretében.
    15 órára várom a plébániára a ministránsokat, és ministrálni vágyókat.
    Az esti szentmisét elhunyt Cziráki Károly és neje Erzsébet testvéreinkért, valamint elhunyt családtagokért ajánlom fel családjuk kérésére.
  7. Jövő vasárnap lesz a Krisztus Király főünnepe. A 10:30-kor kezdődő szentmisét elhunyt Heinbach Antal és neje Erzsébet szülőkért, valamint elhunyt nagyszülőkért ajánlom fel.
  8. Köszönöm a Németh Pékségnek, hogy adományként sütötték meg a Szent Erzsébet-kenyereket a plébánia számára.
  9. Előre hirdetem, hogy Advent első vasárnapjától megváltozik a plébániánk miserendje. Erről bővebb tájékoztatást később adok a kedves testvéreknek.