hirdetés

1.Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak a plébánia és a templomok körül.

2.A mai vasárnap a kádártai szentmisét elhunyt Marosfi Béla és neje Ilona, valamint sógornője Anna testvéreinkért ajánlom fel.

3.10-én (hétfőn) az esti szentmisét elhunyt Masszi Béla vaszari plébános atyáért ajánlom fel.

4.11-én (kedden) megkezdődnek az első szentáldozásra és bérmálásra való felkészítők a plébánián. Az elsőáldozókat 14 órára, a bérmálkozókat 16 órára várom. Az esti szentmise után pedig felnőtt katekézist tartunk a plébánián.

5.12-én (szerdán) nem lesz nyilvános szentmise.

6.13-án (csütörtökön) az esti szentmise előtt, 17:30-tól keresztutat végzünk a plébániatemplomban.

7.14-én (pénteken) a nemzeti ünnep előestéjén tartott városrészi ünnepségekre tekintettel nem lesz nyilvános szentmise.

8.15-én (szombaton) 15 órától ministránsfoglalkozást tartunk a plébánián.

9.Jövő vasárnap a kádártai szentmisét elhunyt Molnár Gábor testvérünkért ajánlom fel halálának 1. évfordulóján.