Köszönjük Istenünk ezt a tábort!

Köszönjük  a segítségét:

A Németh Pékségnek

A TESCO Hipermarketnek

Barbarics Györgyinek

A táborozók szüleinek

A táborhoz pénzt gyűjtő, számunkra csodálatos koncertet nyujtó Barbarics Csanádnak és Cziráki Bálintnak

A Katolikus Farsangi Mulatság létrejöttéhez hozzájáruló, és az ahhoz adakozó embereknek.

Mindenkinek, aki hozzájárult a hittan tábor létrejöttéhez!

Istennek legyen hála a segítségükért!

Köszönjük nekik!

Főbb programok:

Hétfő: szentmise, miklósi szerzetesek meglátogatása, somogyvári templom és bencés apátsági rom meglátogatása, éjszakai túra, csónakázás, kaposfői templomtorony túra.

Kedd: szentmise, zsippói madár és élménypark, szalonnasütés, virslisütés tábortűznél, énektanulás.

Szerda: lángos készítés, Turbék búcsújáróhely és a szigetvári templomok meglátogatása, szigetvári várséta, fegyverbemutató a szigetvári várban, fürdőzés Szigetvárott, szentmise, tábortűz.

Csütörtök: Szenna skanzen meglátogatása, Csillagtúra.

Péntek: Abaliget cseppkőbarlang.

Én azt hiszem, mindnyájan jól éreztük magunkat!

Adja Isten, hogy a szép élményekkel való gazdagodás mellett a hitben, reményben, szeretetben, Jézushoz való ragaszkodásban, Katolikus Egyházhoz való kötődésben is megerősödjünk a tábor által.