1. Megköszönöm mindenkinek a Péter-filléreket, plébániánk több mint 40.000 Forintot tud továbbítani a Szentatya szándékára.
2. Szeretettel hívom fel a testvérek figyelmét a Képmás folyóiratra. Lapozzatok bele, olvassátok el a szerkesztők kihelyezett üzenetét, és ha van igényetek rá, bátran jelezzétek!
3. A vihar károkat okozott a plébániatemplomunk tetőszerkezetében, a kárelhárítás folyamatban van. Ez úton is köszönöm a testvérek vihar utáni segítségét.
4. A héten plébániánk napközis tábora lesz, ezzel kapcsolatos részletes tájékoztatókat a vezetők már kiküldték, illetve a honlapra fölhelyezték. Imádkozzunk a tábor sikeréért!
5. Újra lesz „70 év – 70 km” kerékpáros zarándoklat Bódi Magdi emlékére augusztus 3-án és 4-én. Szeretettel ajánlom ezt is a vállalkozó kedvűek figyelmébe. Részletes program még csak a honlapon található.
6. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Évközi 15.