1. Hálásan köszönöm mindenkinek a héten nyújtott segítségét, akár a plébánia, akár a templomok, akár a rendezvények körül!
  2. Hitoktatóink nagyszerű kezdeményezésére gyermek, ifjúsági és szülői imacsoportot hozunk létre a plébánián. Aki csatlakozik, vállalja, hogy a kijelölt imaszándékra minden nap elimádkozik egy Miatyánkot és egy Üdvözlégy Máriát. Minden hónap utolsó vasárnapján a tagok kapnak egy erre a célra készített színes lapot. Jelentkezni Varga Gáborné Kati és Tell Nándor hitoktatóknál lehet. Szeretettel ajánlom az érintettek figyelmébe!
  3. Szerdán reggel 8 órára várom azokat a testvéreket a plébániára, akik segítenének a plébánia tűzifájának felfűrészelésében és behordásában. Előre is köszönöm!
  4. A héten utolsó útjára kísértük Panyi Pál testvérünket, imádkozzunk érte!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Évközi 23.