1. A Vízkeresztkor szokásos házszentelésekre még várom szeretettel a testvérek jelentkezését.
  2. Előre hirdetem, hogy január 30-án szombaton délután farsangi mulatságot szervezünk. A tavalyihoz hasonlóan várjuk a testvérek tárgyadományait, felajánlásait a tombolához és a zsákbamacskához, továbbá süteményekre is számítunk. A farsang bevételeit a gyermekek nyári táboraira fordítjuk.
  3. 2016-os évtől a Főegyházmegyei Hatóság leirata alapján a stóladíjak nem változnak, de a kötelező egyházi hozzájárulás megemelésre került: aktív keresőknek 5000 Ft/fő/év, nyugdíjasoknak és velük hasonló elbírálás alá eső személyeknek 4000 Ft/fő/év. Köszönöm a megértésüket.
  4. Remélem az új nyílászárók elnyerték a testvérek tetszését. A korábban bejelentett terv szerint megkezdjük a plébániatemplom ablakaira való gyűjtést. Egy ablak ára 210.000 Ft. Adakozni névvel vagy név nélkül lehet a Mária oltáron elhelyezett gyűjtődobozba. Isten fizesse meg!
  5. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Urunk megkeresztelkedése