Plébániánk hirdetései – Szentháromság vasárnapja

  1. Jövő vasárnap ünnepeljük Úrnapját. A délelőtt folyamán lesznek a körmenetek mindkét egyházközségben. Gyulafirátóton a délelőtti szentmise a megszokottnál fél órával korábban kezdődik. Kérem a kedves testvéreket, hogy a hagyományainknak megfelelően készítsék el az oltárokat. Kérek mindenkit, hogy a plébániatemplom virágszőnyegéhez az elmúlt két év gyakorlatának megfelelően gyűjtsenek és hozzanak virágszirmokat, illetve virágfejeket, lehetőleg szín szerint válogatva, továbbá kérem, hogy aki teheti, jöjjön segédkezni az építésben Nagyon köszönöm!
  2. A héten kísértük utolsó útjára Kripli Ferencné Sarolta és Varga Attila testvéreinket, imádkozzunk értük!
  3. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:Szentháromság vasárnapja

Vélemény, hozzászólás?