Az irgalmas szeretet kibontakozásáért ajánljuk fel zarándoklatunkat.

A Karitász Sümegről indul, Celldömölk és Pápa érintésével a 3. napon érkezik Homokbödögére.

A Családpasztorációs Munkacsoport a zarándoklatot Ugod és Homokbödöge közé tervezi, a két település közötti távolság 3 km. Gyülekező 9.30 órától, indulás 10 órakor az ugodi templomtól, ahová a program végén visszavisszük az autóvezetőket. Aki a zarándoklaton nem tud részt venni, 11 órakor Homokbödögén tud becsatlakozni a programba.

A homokbödögei faluközpontban színes programok várják a résztvevőket a Karitász és a Családpasztorációs Iroda szervezésében, ott lesz a Karitász játszóbusza, lehetőség lesz többek között nemezelésre, kereszt, rózsafüzér és ostya készítésre, agyagtábla festésre, linómetszésre, merített papírra való nyomtatásra. Táncház is lesz kicsiknek és nagyoknak.

15 órától Erdő Péter bíboros mutatja be a záró szentmisét.

Bejelentkezés a csaladpasztoracio.veszprem@gmail.com e-mail címen vagy a +36 20 770 4755telefonszámon.

Szeretettel várunk benneteket!

Veszprémi Érsekség Családpasztorációs Irodája