Plébániánk hirdetései – Évközi 25. vasárnap

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket, külön köszönöm a tegnapi családi nap szervezőinek és résztvevőinek. 2. Szeretettel ajánlom a testvérek figyelmébe a Főszékesegyház Szent Mihály búcsúnapi programjait. 3. A héten utolsó útjára kísértük Tóth Gyuláné Margit nővérünket, imádkozzunk érte! 4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Szerző: plebanos | Közzétéve: telt el a közzététel óta

Nyárzáró agapé Gyulafirátóton

Köszönjük a helyszín biztosítását a Gyulafirátótért Közhasznú Egyesületnek és Tóthné Martinkovics Erikának. Köszönjük a sok adományt, a szervezést, a takarítást és mindenkinek a munkáját.

Szerző: hitoktato | Közzétéve: telt el a közzététel óta

Plébániánk hirdetései – Évközi 24. vasárnap

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket, külön köszönöm a tegnap nyárbúcsúztató agapénk szervezőinek és résztvevőinek. 2. A héten utolsó útjára kísértük Fodor Ferencné Terézia nővérünket, imádkozzunk érte! 3. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Szerző: plebanos | Közzétéve: telt el a közzététel óta