Plébániánk hirdetései – Keresztelő Szent János születése

Köszönöm a heti segítségeket! A héten zarándoklatra megyünk. Az irodai ügyintézés szünetel. Sürgős ügyekben (haldokló ellátása, temetés) ügyeletes papként Ft. Medveczky Miklós atyát, a Szent László Plébánia plébánosát kértem meg. Miklós atya telefonszáma: +36 20 526 2235 A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Plébániánk hirdetései – Évközi 11. vasárnap

Köszönöm a heti segítségeket! Aki nem vette át a cseh zarándokutunk tájékoztatóját, kérem jelentkezzen Tell Nándor hitoktatónál. A héten utolsó útjára kísértük Kiss Jánosné Mária testvérünket, imádkozzunk érte! A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Gratulálunk Váradi Dorinának!

Váradi Dorina, a Gyulafirátóti plébánia  hittanosa, megnyerte a főegyházmegyei hittan versenyt a 6. osztályosok korcsoportjában. Gratulálunk neki!

Szerző: hitoktato | Közzétéve: telt el a közzététel óta

Plébániánk hirdetései – Évközi 10. vasárnap

Köszönöm a heti segítségeket! Váradi Dorina testvérünk főegyházmegyei hittanversenyen elért első helyezéséhez szívből gratulálunk! A héten utolsó útjára kísértük Vas János testvérünket, imádkozzunk érte! A hét szentmiséinek és programjainak rendje: