Plébániánk hirdetései – Évközi 2. vasárnap

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket.
2. Harmadszor rendezzük Katolikus Farsangi Mulatságunkat 2016. jan. 28-án 15.00-20.00 között a gyulafirátóti művelődési házban. Gyülekező már 14:30-tól lesz! Mindenkit szeretettel várunk! Várjuk a hívek szíves fánk és sütemény felajánlásait, amelyet a rendezvény napján 13:00-tól a művelődési házba hozhatnak be. Várjuk a testvérek szíves tombola és zsákbamacska felajánlásait is, amiket január 23-ig a plébániára lehet behozni, vagy Varga Gáborné és Tell Nándor hitoktatóknak átadni. Várjuk azok jelentkezését is, akik segítenének a büfé környékén. Jelentkezni lehet Tell Nándor hitoktatónál.
3. Fájó szívvel értesítik a rokonokat, ismerősöket, barátokat, hogy Weingartner István (Stefi bácsi) életének 92. évében január 4-én elhunyt. Gyászmiséje a Bazilikában lesz január 21-én 13 órakor.
4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?