Plébániánk hirdetései – Évközi 4. vasárnap

1. Köszönöm a héten kapott segítségeket, a sok órányi munkát. Külön köszönöm a Magic-Thermnek és a Váradi családnak az adományban végzett vízszerelést a plébánián.

2. Köszönöm a hozzájárulását azoknak, akik munkájukkal, sütemény, fánk, tombola, pénzadományukkal, részvételükkel, jókedvükkel, vagy bármi más módon hozzájárultak a harmadik Katolikus Farsangi Mulatság létrejöttéhez. Szeretném megköszönni a zenét és a hangosítást Juhász Attilának és Csunyi Bencének. A Mezotone együttes szereplését Szaturi Györgynek és két társának. Az adományokat Csunyiné Karli Erzsébetnek, az Édenkert Zöldség-Gyümölcs Vegyeskereskedésnek, a Farkas és Fogl 2F Vegyeskereskedésnek, a Németh Pékségnek, a Vanília Kávézó és Fagyizónak. Köszönetet mondok házigazdánknak, a Gyulafirátóti Művelődési Háznak, és vezetőjének Némethné Gunther Teréznek. A befolyt pénzt, 138.455 Ft-ot plébániánk fiataljainak és gyerekeinek római zarándoklatára fordítjuk. Köszönöm az Úristennek, hogy létrejöhetett és hogy jól sikerült a harmadik Katolikus Farsangi Mulatság Gyulafirátóton!
3. A héten utolsó útjára kísértük Varga István testvérünket, imádkozzunk érte.
4. A hét szentmiséinek és programjainak rendje:

Vélemény, hozzászólás?