hirdetés

1. Megköszönöm minden kedves testvérünknek, akik a héten segítségemre voltak. Továbbá köszönetet mondok a húsvétváró kézműves játszóház szervezőinek, lebonyolítóinak, helyadóinak és persze résztvevőinek.
  2. 14-én (nagyhétfőn) lesz a betegek gyóntatása és áldoztatása. Kérem igényeiket jelentsék a plébánián.
  3. 15-én (nagykedden) nem lesz nyilvános szentmise.
  4. 16-án (nagyszerdán) az esti szentmisét elhunyt Heinbach Antalné Erzsébet nővérünkért ajánlom fel halálának 5. évfordulóján.
  5. 17-én (nagycsütörtökön) az Utolsó Vacsora miséje 18 órakor kezdődik.
  6. 18-án (nagypénteken) a keresztút 17 órakor kezdődik a kálvárián. A nagypénteki liturgia 18 órakor kezdődik majd.
  7. 19-én (nagyszombat-húsvét vigíliáján) a feltámadási liturgia 19:30-kor kezdődik majd.
  8. Nagycsütörtökön, nagypénteken, és nagyszombaton a ministránsok próbái 15 órakor kezdődnek.
  9. 20-án (Húsvétvasárnap) ételszentelés Gyulafirátóton reggel 7-kor, Kádártán 7:30-kor lesz. Templomainkban vasárnapi miserendet tartunk.