Lancianoban a világtörténelem legelső Eukarisztikus csodája történt és történik mind a mai napig! A legelső, mert a VIII. században változott át az ostya Jézus testévé, a bor pedig Jézus vérévé, s történik mind a mai napig, mert orvosi vizsgálatok megállapították, hogy az ostyából lett szívizom a mai napig nem indult bomlásnak, tehát a mai napig él! A borból lett AB vércsoportú vér megalvadt, ma öt vérrög formájában látható, de bomlásnak az sem indult. Mi pedig ott járhattunk pár cm-re az Úr Jézus testétől és vérétől. A csoda közvetlen szomszédságában celebrálhatott szentmisét András atya. Ez még akkor is hihetetlenül felemelő érzés, ha tudjuk, hogy az Úr Jézus az Oltáriszentségnek minden apró darabkájában ott van ugyanolyan valóságosan, mint Lancianoban, annak ellenére, hogy abban a kicsi Szentostyában, amit áldozáskor magunkhoz veszünk, nem látjuk őt.(Érdekesség az Oltáriszentség csodákkal kapcsolatban, hogy egytől egyik az összes AB vércsoportú. Ez is a hitelességüket támasztja alá.)

Kategória: Egyéb

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatar placeholder